KDO JSEM

Mou radostí je tvořivost a kreativita.

Mou vášní je krása a smyslnost.

A mou inspirací je sám život a příroda.

Pomáhám ženám i mužům probudit vědomí dle svobodné vůle, objevit vnitřní a vnější krásu a propojit ji s tvořivostí a kreativitou a nastolit tak rovnováhu mezi duší, myslí a tělem.

Z MÉHO ŽIVOTA

Jsem podnikatelka a terapeutka,

jsem milující manželka a partnerka

a jsem žena jako každá jiná se svým vlastním příběhem.

 

Příběhem, který mi přinesl sám život. Příběhem plným učení, zkušeností, sebepoznání a příležitostí vzít plně odpovědnost za svůj život a naučit se vnímat svět, takový jaký je se všemi jeho podobami, barvami a krásami.

Život v kvantovém světě.

Již více než 15 let pečuji o své klienty, jak po fyzické, tak po psychické stránce a snažím se propojit to, co jsem se za léta zkušeností a praxe naučila.

 

Nabídku mých služeb si můžete přečíst zde:

Mé dosažené vzdělání, kvalifikace a další aktivity si můžete přečíst zde:

Knihu o mém životě a nabytých zkušenostech si můžete přečíst a v případě zájmu e-book  objednat zde:

E-book zdarma si můžete přečíst a stáhnout zde:

                                                           

Soňa Vycpálková

737291736
sona@sonavycpalkova.cz

REFERENCE

Soňu znám řadu let. Poznaly jsme se na kurzu terapie RUŠ. Vzniklo mezi námi přátelství a od té doby se vzájemně podporujeme a povzbuzujeme v našich aktivitách. Velice oceňuji, že v sobě našla sílu a odvahu se vypsat ze všech svých trablů v souvislosti s nenaplněným mateřstvím. Na základě svých zkušeností ukazuje možnou cestu řešení. Dává tak šanci jiným ženám, aby měly možnost její zkušenosti využít, tím se vyvarovat chyb a dojít co možná nejrychleji k vysněnému mateřství. Soňa je velmi šikovná intuitivní terapeutka a její životní cesta se tímto naplňuje. Její e-book Poznej a uzdrav sama sebe - nedaří se mi otěhotnět je inspirativní, hodnotný obsahem a tím přínosný všem ženám, které se potýkají s neplodností. Doporučuji si e-book přečíst.
Ing. Zlatuše Pabstováterapeutka
Milá a drahá přítelkyně Soňo, díky za to, že jsme se opět setkaly. Díky za možnost společně trávit čas a za chvíle tvoření a vzájemného doplňování hry s myslí. Povedlo se to. Vážím si toho moc. A myslím, že jsou stejně rádi i Olda s Beníkem. Sousedka Helena
PhDr Helena Božková Ph.Dfyzioterapeutka, somatic experiencing,(re)balanc
Se Soňou se známe již od dětství ze školy. Již v této době byla na jiné úrovni myšlení a pro naše vrstevníky se jevila jako naprosto jiná a odlišná. Z toho důvodu ji lidé nedokázali pochopit a byla jimi odsuzována. Prošla si ve svém životě lekcemi, které ji posílili a přivedli k přijetí a uvědomění, že tato úroveň posunu ve vědomí je správná. "No přeci vážení, co je jiné je zajímavé a lákavé". Doporučuji navštívit její kurzy, kde získáte nové a zajímavé informace a jiný náhled na život. Její terapií jsem si prošla i já a velmi mě posílila. Za to jí velice děkuji. P.S. Soňo mám tě ráda, drž se a pokračuj dál.
Ivana DvořákováPečovatelka