TERAPEUTICKÁ ČINNOST

kvantová terapie a detoxikace Marion MUDr. Jonáše

 Svět je jako jedno velké zrcadlo. Když dokážeme pochopit sami sebe dokážeme pochopit i druhé.

KVANTOVÁ TERAPIE

CO JE TO KVANTOVÁ TERAPIE

Kvantová terapie je práce s energií, přesvědčeními (iluzemi) a vnitřními zraněními, které jsme si uložili jako program hluboko do podvědomí na buněčné úrovni  již dávno ve svém dětství nebo
v předchozích životech. Tyto vytvořené iluze a převzaté programy od našich předků a vychovatelů nám následně způsobují nevědomé omezení
v našem životě.

Co je to přesvědčení, iluze nebo program: Je to mylná informace uložená hluboko v podvědomí. Jistě se vám určitě ve vašem  životě  stalo, že se vám  stále dokola opakují stejné nebo podobné zážitky a vy na ně reagujete stejným způsobem a nechápete, proč se vám dějí a proč se stále opakují. Důvod je ten, že reagujete na tento podvědomý program, aniž byste si ho plně uvědomovali, a tak si svým nastavením situace, partnery, lidi a zdravotní problémy stále přitahujete do svého energetického pole, dokud nepochopíte, že jednáte pod vlivem tohoto zakořeněného programu. Tento program funguje úplně stejně jako virus v počítači.

Kvantová terapie vychází z kvantové fyziky - fyziky možností. Vědci odhalili a již delší dobu tuší, že vše, co se kolem nás vyskytuje, se skládá z jakýchsi vibrujících vláken energie. To, co je a bylo považováno za pevnou hmotu, je ve skutečnosti složeno z pulzujících energetických vibrací, nad nimiž mají moc lidská vůle a vědomí.  Ať jdete kamkoliv a děláte cokoliv. nepřetržitě vysíláte a přijímáte energii a žijete ve shluku neviditelných frekvencí. Chováme se podobně jako satelit nebo mobilní telefon, který zachycuje a vysílá energie a signály ostatních lidí. Tyto energetické vibrace utvářejí nejen osud každého jednotlivce, ale i celého druhu. Působí na každého z nás a na vše, co je kolem nás tady na zemi, ale i v celém vesmíru. Šíří se éterem v podobě klidných, harmonických, či divokých a disharmonických vln. Pokud se tyto vibrace dostanou do klidu, prožíváme v sobě harmonii a rovnováhu. Daří se nám, jsme zdraví plni energie a cítíme se krásně na duši i na těle a naopak neharmonicky se cítíme, pokud se dostanou do disharmonických vibrací. Naše budoucnost se tvoří právě teď a tady. Všechny cíle a záměry v našem životě, jež dosahujeme ve vztazích, financích a oblasti kariéry, jsou ovlivněny tím, co děláme se svým vědomým a energií. Tato skutečnost je natolik mocná, že nám její poznání změní doslova celý život. To, co vysíláme ven, přitahuje z vnějšího světa podobné informace, lidi a situace. Zároveň vibrací našich myšlenek a emocí působíme dovnitř do našeho nitra a ovlivňujeme tím chod našeho těla až na buněčné úrovni.

 

 

 

Neexistují žádná omezení. Omezení si vytváříme pouze sami ve své hlavě přijímáním a konstruováním negativních myšlenek.

Tak jako přijímáme a vytváříme negativní myšlenky, můžeme přijímat i ty pozitivní. Důsledným sledováním a kontrolou své mysli začínáme žít vědomý život a tvoříme svoji budoucnost.

Žijeme ve stavu nekonečných možností, které můžeme sami ovlivňovat svým myšlením prostřednictvím našeho srdce. Tím, že měníme sami sebe, přetváříme i celý náš svět.

Pokud vás kvantová terapie oslovila, můžete se
v případě zájmu objednat na individuální terapii  na tel. čísle: 737 291 736 nebo na e-mailové adrese zde:

Pokud  máte zájem o více informací a chcete nahlédnout do kvantového světa energií, můžete navštívit moji přednášku nebo kurz. Více v nabídce kurzy zde:

Pobyty v pyramidě více informací zde..........

DETOXIKACE

CO JE TO DETOXIKACE

Detoxikace je  nastolení rovnováhy na úrovni těla, mysli a duše.

Když jsme přišli na tento svět, byli jsme obdarováni tělem a určitými genetickými informacemi, jak ze strany otce, tak ze strany matky. Naše genetická výbava určuje naši budoucí anatomickou stavbu těla. Určuje to, jak budeme vypadat, jakou barvu vlasů, očí a pleti budeme mít. Zda budeme vysocí nebo malí, jaký budeme  mít typ kůže a dokonce i to k jakým nemocem a vadám budeme náchylní.

Kromě naší lidské existence na naší planetě přebývají další živočichové, organismy a mikroorganismy, které
s námi spoluvytvářejí náš svět. Bez těchto organismů by život nebyl možný a ani naše tělo by nemohlo patřičně fungovat. Ale pak jsou zde i organismy, které v našem těle způsobují chaos a disharmonii a našemu tělu neprospívají. Jedná se o určité druhy bakterií, virů a parazitů. Za účelem obrany proti těmto mikroorganismům byl do našeho těla vložen důmyslný nástroj, kterému se říká imunitní systém. Na světě neexistuje žádný dokonalý lék, který by zvládl to, co imunitní sytém. Pokud je náš imunitní systém oslabený důsledkem přílišného a dlouhodobého stresu a napětí nebo je zanesen různými jedy a léky, které se vyskytují čím dál ve větším množství v našem životním prostředí a v potravinách, naše tělo přestává správně fungovat a mikroorganismy mají šanci se rozmnožovat. Proto je nutné tělo od těchto patogenních látek a organismů očisťovat a posilovat tak imunitní systém.

Naše tělo je prostřednictvím éterického a astrálního těla živým organismem a je chrámem naší duše. Bez tohoto chrámu by naše duše nemohla vykonávat to,
k čemu byla předurčena. A podle toho jakým způsobem se budeme ke svému vědomí a tělu chovat a jakým způsobem s ním budeme nakládat, tak se také budeme cítit a vypadat.

Na trhu se vyskytuje spousta prostředků a preparátů pro posílení imunitního systému a očištění těla, jak se ale vyznat v tom nepřeberném množství a vybrat ten správný pro nás. Sama na sobě jsem vyzkoušela různé druhy preparátů s větším či menším účinkem a dospěla jsem k závěru, že nejlépe je se řídit svojí vlastní intuicí. Pokud budeme pro sebe chtít jenom to nejlepší, vesmír nás nasměruje správným směrem a poskytne nám to, co je v daném okamžiku pro nás nejprospěšnější a nejužitečnější. Dále pak musíme brát v úvahu, že preparáty mají na nás účinnost po nějakou dobu a pak se mikroorganismy stávají vůči preparátům rezistentní. Proto je také dobré na nějaký čas přípravky vysadit a nechat tělo, aby pracovalo samo. A co je velmi zásadní pro zdravý způsob života, je pracovat sami na sobě na své mysli a nezanášet si hlavu patogenními nesmysly a nemyslet si, že daný problém za nás někdo vyřeší. Protože jestliže už u vás propukla nějaká nemoc, měli byste si být jisti, že jste si ji vytvořili jenom vy sami a o to pečlivěji byste měli k sobě přistupovat.

 

Tělo je důležitá biochemická továrna. Bylo vytvořeno a nastaveno na zdraví a ne na ne-moc.

Nemoc je odebírání energie. I nemoc je dobrá, aby člověk pochopil své konání. Ten, kdo je spojený se svým srdcem, nemůže být nemocným. Může být jen mocným.

Když přijmeš a dáš vše s láskou, roztančíš svoji duši i své tělo.

Pokud vám na sobě záleží a máte zájem udělat něco pro svoje zdraví, můžete navštívit můj e-shop v nabídce přírodní produkty.