Mám strach udělat změnu

V poslední době ke mně chodí čím dál častěji  klientky a stěžují si na různé zdravotní problémy. Nejčastěji se tyto problémy projevují bolestmi hlavy, břicha, žlučníku a ženských orgánů.

Pokud  začneme hlouběji pátrat a více nahlížet  do konkrétního problému, všechny tyto klientky mají jedno společné téma:

Všichni na mne nakládají příliš mnoho práce

V práci se to na mě jenom valí

Jsem hrozně unavená

Už vůbec nevím, co mám dělat

Nemám chvilku času na sebe

Doma to nezvládám

Nemůžu se hýbat, jak jsem vyčerpaná

Když se konečně dopídíme k jádru problému, zjistíme, že všechny tyto klientky jsou nešťastné ve svém zaměstnání. Práce je nenaplňuje, tak jak by měla.  Nevykonávají  ji s radostí.  Vysílají své emoce směrem ven  a je na ně nakládáno ještě více.

Když jim položím otázku,  proč ještě v práci zůstávají, odpověď je vždy stejná.

Mám strach odejít. Kde bych co našla v téhle době. Jinou práci bych nenašla. Mám rodinu a děti, nemůžu si dovolit odejít. Potřebujeme peníze.

Jejich příčina problému se skrývá za strachem.

Mám strach udělat změnu

A příběh pokračuje dále.  Nadále zůstávají,  tam kde byly. Nadále je na ně nakládáno čím dál tím více, protože ony to přece zvládnou.  Jejich tělo křičí o poplach a dává stále nové impulzy v podobě různých bolestí. Až jednoho dne studnice přeteče a vesmír jim pošle ránu v podobě nějakého úrazu a nebo je pošle na pár dní si pročistit hlavu do nemocnice. Tam mají čas se zastavit a mít chvilku času na sebe.

Tento příběh je mi důvěrně známý. Prožila jsem si ho na vlastní kůži a dlouho jsem nechtěla slyšet, co je mi tímto sdělováno. Neobešlo se to bez následků.

Nakonec jsem ze zaměstnání stejně odešla a jsem vděčná, že jsem mohla tuto změnu uskutečnit a najít to, po čem mé srdce touží.  Našla jsem svobodu.

Moje rada zní:

NEBOJTE SE UDĚLAT ZMĚNU

Když ji neuděláte, dříve či později vás vesmír k tomuto kroku stejně donutí

Protože:

To co vysíláte, se vám vrací zpět

P1000711P1000720

Chcete se cítit jako hromada kamení a nebo jako pták 

Soňa Vycpálková
Mou radostí je tvořivost a kreativita. Mou vášní je krása a smyslnost. A mou inspirací je sám život a příroda. Pomáhám svým klientům objevit vnitřní a vnější krásu a propojit ji s tvořivostí a kreativitou a nastolit tak rovnováhu mezi duší, myslí a tělem a začít tak žít plnohodnotnější život.. Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře